پاسخگویی روزهای زوج ۱۱ الی ۱۷

آموزشگاه فیشیال صورت و پاکسازی پوست

اگر در حوزه پاکسازی پوست و فیشیال صورت تخصصی ندارید میتوانید این دوره را از صفر تا صد در آموزشگاه زیبایی دکترزهرا آزادی بگذرانید.

برای علاقه مندانی که در این حوزه فعالیت دارند نیز دوره های تکمیلی با سرفصل ها و تکنیک های جدید ، دوره های حرفه ای برگزار میشود. جهت اطلاع از این دوره ها با آکادمی آزادی تماس بگیرید.

آموزشگاه فیشیال صورت و پاکسازی پوست آزادی در تهران یک مرکز آموزشی تخصصی در حوزه خدمات زیبایی و پزشکی است که دوره‌های پیشرفته‌ای در این حوزه ارائه می‌دهد. دوره‌های حضوری و آنلاین در این آموزشگاه برای همه علاقه‌مندان در دسترس است.

تیم این آموزشگاه از متخصصان با تجربه و ماهر در حوزه خود تشکیل شده است که به دانشجویان، دانش و مهارت‌های لازم را برای موفقیت در این حوزه انتقال می‌دهند. برنامه آموزشی ما شامل مباحث مختلفی است، از جمله صفر تا صد فیشیال صورت، تزریق ژل و بوتاکس، نگهداری از دستگاههای پزشکی مثل دستگاه های لیزر و ….. .

آموزشگاه فیشیال صورت

درباره آکادمی آزادی

ما با ارائه دوره‌های آموزشی با جدیدترین روش‌ها و تکنیک‌های این صنعت متعهد هستیم. هدف ما ارائه دانش به دانشجویان با بهترین روش‌ها و تکنیک‌های ممکن است. با توجه به نیازهای دانشجویان، دوره‌های آموزش فیشیال  آموزشگاه و آکادمی آزادی ارائه می‌شود.

دانشجویان در آموزشگاه فیشیال آزادی در تهران منطقه میرداماد،  به دانش و مهارت‌های لازم برای این حوزه آشنا می‌شوند. اگر به دنبال کسب دانش در زمینه زیبایی پوست و فیشیال صورت هستید، آموزشگاه فیشیال آزادی زیر نظر مستقیم خانم دکتر زهرا آزادی، گزینه مناسبی برای شماست.

در انتهای دوره دانشجویان جهت گرفتن مدرک معتبر به سازمان فنی و حرفه ای معرفی میشوند تا با گذراندن این دوره از آموزش فیشیال و گرفتن مدرک معتبر بتوانند در کسب و کار خود موفق تر و معتبر باشند.

نگران این نباشید که در مورد پاکسازی پوست چیزی نمیدانید، اگر علاقه مند به حوزه پاکسازی پوست و فیشیال صورت هستید حتما با خانم دکتر آزادی مشورت کنید.

در صورتی که می خواهید از دوره های آموزش فیشیال، تکنیکهای آموزشی و انواع خدمات آکادمی آزادی با خبر باشید، میتوانید به سایت آکادمی آزادی مراجعه کنید و یا با شماره های موجود تماس بگیرید.

جهت مراجعه به سایت روی لینک زیر کلیک کنید:

 azadiacademi.com

اشتراک گذاری

لوگو پرگار وب
طراحی سایت و سئو سایت توسط پرگار وب

باریخت مرجع زیبایی و سلامت بانوان ایران است. برای مشاهده انواع روتین پوستی و همچنین مشاهده بهترین سالن ها و مراکز زیبایی و همچنین مطالب آموزشی زیبایی و آرایشی و بهداشتی به باریخت مراجعه کنید.

چت در واتساپ
1
سوالی دارید؟
سلام چه کمکی میتونیم بهتون کنیم؟