پاسخگویی روزهای زوج ۱۱ الی ۱۷

آموزش کار و مراقبت تجهیزات پزشکی زیبایی

آموزش کار با دستگاه‌های پزشکی زیبایی از جمله مهم‌ ترین دوره‌های آموزشی در زمینه زیبایی و بهداشت پوست است. این دوره شامل تئوری و عملی می‌باشد و با ارائه گواهی معتبر از آموزشگاه و آکادمی آزادی برگزار می‌شود.

 

در این دوره آموزشی، مباحثی همچون کار با دستگاه‌های CO2، RF، لیزر، اولتراسوند و … به صورت جامع و کاربردی به صورت اختصاصی و حرفه ای آموزش داده می‌شود. شرکت کنندگان در این دوره، با نحوه کار با دستگاه‌های مختلف، روش‌های استفاده و کاربردهای آن‌ها در زمینه درمان و بهبود پوست آشنا خواهند شد. دستگاههای پزشکی زیبایی مراقبتهای دوره ای نیاز دارند که کاربر باید قبل از هزینه تراشی برای دستگاه این موارد را انجام دهد. لذا آموزش مراقبت از دستگاههای پزشکی زیبایی نیز از اهداف آموزشی این آکادمی است.

 

در این دوره آموزشی، از تجربه و دانش اساتید برجسته و مجرب در این حوزه بهره گرفته می‌شود. همچنین، شرکت کنندگان در این دوره، با تجهیزات پزشکی مانند CO2، RF، لیزر و … آشنا خواهند شد و با نحوه استفاده صحیح از این تجهیزات، توانایی درمان و بهبود پوست، سرعت عمل در کار و در نهایت رضایت زیباجویان را خواهند داشت.

 

برای ثبت نام در این دوره آموزشی، می‌توانید به سایت آزادی آکادمی مراجعه و از برگزاری این دوره ها با خبر شوید. جهت اطلاع بیشتر از برگزاری دوره آموزشی کار با دستگاه های پزشکی زیبایی با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

ار فارغ التحصیلان رشته های پزشکی و اپراتورهای کلینیک ها، جهت آموزش در دوره های آکادمی آزادی دعوت می کنیم قبل از ثبت نام با نحوه آموزش ما در جلسه مشاوره آشنا شوید. لذا جهت مشاوره و آشنایی با نحوه برگزاری این دوره ها حتما با آکادمی آزادی مشاوره داشته باشید.

 

اشتراک گذاری

لوگو پرگار وب
طراحی سایت و سئو سایت توسط پرگار وب

باریخت مرجع زیبایی و سلامت بانوان ایران است. برای مشاهده انواع روتین پوستی و همچنین مشاهده بهترین سالن ها و مراکز زیبایی و همچنین مطالب آموزشی زیبایی و آرایشی و بهداشتی به باریخت مراجعه کنید.

چت در واتساپ
1
سوالی دارید؟
سلام چه کمکی میتونیم بهتون کنیم؟