پاسخگویی روزهای زوج ۱۱ الی ۱۷

دوره پوست و مو

از آنجایی که افراد مدرن علاقه زیادی به زیبایی و آرایش دارند، آرایش و زیبایی یک رشته به سرعت در حال رشد است. زنان در زمان حال بسیار کنجکاو هستند که از پوست و موی خود بهترین مراقبت را داشته باشند تا به بهبود ظاهر خود کمک کنند. شوق درمان‌های زیبایی و محصولات برای کیفیت بهتر پوست و مو فقط به زنان محدود نمی‌شود، بلکه مردان نیز به همان اندازه از ظاهر زیبای ارگانیک خود آگاه هستند. دوره‌های آموزشی پوست و مو نه تنها برای کسب مهارت‌ها و دانش زیبایی به‌ عنوان یک گزینه شغلی در نظر گرفته شده است، بلکه به بهبود ظاهر و سلامت زیبایی نیز کمک می‌کند.

پس به عنوان یک دوره آموزشی مرتبط با زیبایی، انجمن آزادی تمرکز اصلی یادگیری را بر روی پوست و مو بر  عهده گرفته است. دوره‌ای که در این آکادمی برگزار می‌شود، شامل تمام مهارت‌‌ها به شرح زیر است:

آلودگی‌زدایی محیطی و حفاظت و بهداشت فردی

آنالیز ساختمان پوست

آماده سازی پوست

مراقبت پس از پاک‌سازی

لازم به ذکر است که  همانند سایر کارگاه‌های آموزشی آزادی، کارگاه مراقبت از پوست و مو  نیز توسط اساتید و پزشکان آموزش دیده و دارای اعتبار تدریس می‌شود. این کار باعث می‌شود تا افراد پس از تمام شدن دوره مورد نظر،  گواهینامه معتبر از فنی‌وحرفه‌ای دریافت کنند که به راحتی می‌توانند وارد حرفه کار شوند. ااما باید گفت که ثبت نام در این انجمن مزایای زیادی را نیز در پی دارد که یکی از آن‌ها، پشتیبانی 6 ماه و رفع اشکال یک سال است که کمک زیادی به کارآموز  خواهد کرد. این دوره‌ها به صورت عادی، فشرده و نیمه‌فشرده برگزار می‌شود تا هر فردی بنا به شرایط و نیاز خود یکی را  انتخاب کند. ضمن آن‌که مدت دوره بر اساس استانداردهای مرکز، طراحی شده تا کارآموز نگران نباشد.

افرادی که خواهان شرکت در این دوره آموزشی هستند، به مدرک خاصی نیاز ندارند و حتی با داشتن مدرک دیپلم نیز می‌توانند در این دوره‌ها ثبت‌نام کنند.  اما شاید این سوال برای شما هم مطرح شود که چرا گذراندن دوره‌های پوست و مو برای افرادی که قصد کار در این زمینه را دارند، ضروری است؟

انجمن آزادی در پاسخ به این سوال خواهد گفت از آنجایی که پوست و مو بسیار حساس است، در زمینه تشخیص، درمان و پیشگیری حاوی مطالب زیاد و  ضروری هست که   اولین قدم برای ارائه خدمات محسوب می‌شود. بنابراین به همه کارآموزان توصیه می‌شود، قبل از شرکت در کارگاه‌های دیگر برای کسب آموزش و تشخیص مناسب در دوره های مراقبت از پوست و مو انجمن آزادی شرکت کنند.

 

عادی :

عادی ۲۴ جلسه ۲ ساعته (سه ماهه)

فشرده :

نیمه فشرده ۶ جلسه ۶ ساعته (سه هفته)

نیمه فشرده :

فشرده ۳ جلسه ۱۲ ساعته (سه روزه) (ویژه شهرستان)

اشتراک گذاری

لوگو پرگار وب
طراحی سایت و سئو سایت توسط پرگار وب

باریخت مرجع زیبایی و سلامت بانوان ایران است. برای مشاهده انواع روتین پوستی و همچنین مشاهده بهترین سالن ها و مراکز زیبایی و همچنین مطالب آموزشی زیبایی و آرایشی و بهداشتی به باریخت مراجعه کنید.

چت در واتساپ
1
سوالی دارید؟
سلام چه کمکی میتونیم بهتون کنیم؟