پاسخگویی روزهای زوج ۱۱ الی ۱۷

شناخت مو

امروزه افراد برای سلامتی موی خود، اهمیت زیادی قائل هستند و همین مورد باعث شده تا طیف گسترده‌ای از مراقبت مو به میان آید. اما این موضوع نیز مطرح می‌شود که هیچ وقت افراد  حاضر نیستند، برای مراقبت و سلامتی موی خود، نزد افراد بدون تجربه و بدون مهارت حضور پیدا کنند. پس هر روز در این زمینه، حرفه و شغل‌های جدیدی بر روی کار می‌آید که یکی از آن‌ها مراقبت از مو است. آکادمی آزادی، یکی از انجمن‌هایی که دوره آموزش مراقبت از مو را زیر نظر متخصصان حرفه‌ای و مهارت دیده انجام می‌دهد. متخصصانی که با تمام اصول و  استانداردهای به روز دنیا، َ آشنایی کامل دارند و تمام وقت سعی می‌کنند تا اطلاعات جدیدی به دست آورند.

اگر فردی دوره آموزشی مراقبت از مو را در آکادمی آزادی به اتمام رساند، مدرک فنی‌وحرفه‌ای دریافت خواهد کرد که با این مدرک مورد نظر به راحتی وارد بازار کار خواهد شد. کارآموزی که انجمن آزادی را برای آموزش خود در نظر گرفته است، بهتر است اطلاع داشته باشد که تمام دوره‌های مربوط به این رشته آموزش کامل داده می‌شود، حتی پس از آموزش نیز پشتیبانی به صورت 6 ماه و رفع اشکال تا مدت زمان یک سال ادامه پیدا خواهد کرد. اما در این دوره کارآموز با مفاهیم اصلی زیر آشنا خواهد شد:

بافت شناسی مو

آسیب‌های ناشی از رنگ و دکلره مو

نحوه تشخیص و میزان آسیبی که به مو وارد شده

افراد زیادی هستند که برای آن‌ها زمان از اهمیت زیادی برخوردار است. به همین علت، آکادمی آزادی دوره‌های خود را به سه صورت برگزار می‌کند تا کارآموز بنا به شرایط خود، حق انتخاب داشته باشد. این مورد را نیز به خاطر داشته باشید که هدف اساتید در انجمن آزادی، ارائه آموزش با بالاترین کیفت است. اما شاید برای شما هم این سوال پیش آید که برای شرکت در این دوره آموزشی چه شرایطی لازم است؟ آکادمی آزادی در پاسخ به شما خواهد گفت که افراد می‌توانند با داشتن حداقل مدرک یعنی دیپلم و بدون هیچ معلومات خاصی در این کلاس‌ها ثبت‌نام کنند.

اشتراک گذاری

لوگو پرگار وب
طراحی سایت و سئو سایت توسط پرگار وب

باریخت مرجع زیبایی و سلامت بانوان ایران است. برای مشاهده انواع روتین پوستی و همچنین مشاهده بهترین سالن ها و مراکز زیبایی و همچنین مطالب آموزشی زیبایی و آرایشی و بهداشتی به باریخت مراجعه کنید.

چت در واتساپ
1
سوالی دارید؟
سلام چه کمکی میتونیم بهتون کنیم؟