پاسخگویی روزهای زوج ۱۱ الی ۱۷

مراقبت از پوست

سلامت و تعادل پوست و مو، این موضوعی است که باید از آن بیشترین بهره را ببریم که تنها با مراقبت‌های عالی صورت می‌گیرد. اما این مراقبت‌های عالی، تنها با آگاهی کامل و دقیق باید صورت گیرد. به همین خاطر، دوره‌های آموزشی فشیال در آکادمی آزادی برگزار می‌گردد. نتایج آموزشی فشیال در آکادمی آزادی شامل موارد زیر می‌شود:

  • مراقبت‌های پوست و مو که به طور کامل تجزیه و تحلیل خواهد شد
  • شناخت انواع و تیپ‌های پوستی که اولین و موثرترین گام در این آموزش شناخته شده است
  • شناخت انواع ماسک‌ها، کرم، دارو، صابون و شامپو که عملکرد درست را اطلاع خواهد داد تا پوست به پیری و چین‌وچروک دچار نشود
  • مراقبت‌های روزانه از پوست و مو، آموزش اصولی بر پایه استاندارد
  • استفاده از دستگاه‌های اسکین‌کر که شامل دستگاه میکرودرم، هیدرودرم، آبرسانی، پولاژن و فیوژن هست که مهارت استفاده از هر کدام دستگاه‌ها آموزش داده خواهد شد
  • داروهای ترکیبی که برای از بین بردن زگیل‌های بر روی دست و پا و  ناحیه تناسلی، برداشتن خال آموزش داده می‌شود

 

هنگامی که فردی این دوره‌های بالا را آموزش ببیند، به راحتی وضعیت پوستی را تشخیص و اقدامات جدید را انجام خواهد داد. اما دوره آموزش فشیال پوست و مو، تنها برای خود فرد مفید نیست، در حقیقت می‌توان گفت جامع‌ترین دوره آموزشی هست که پس از اتمام  دوره، مدرک معتبر و مورد تایید دریافت و به راحتی وارد بازار کار و حرفه مورد نظر خواهد شد.

کارآموزی که خواستار آموزش دوره فشیال در آکادمی آزادی هست، بهتر است اطلاع داشته باشد که این دوره آموزشی به صورت حضوری فشرده، نیمه فشرده و یا عادی برگزار خواهد شد که هر کدام بنا به تعداد جلسات و ساعت مشخص شده است. اما به دلیل آن‌که آموزش  فشیال بر روی پوست و تمرکز دارد، پس بسیار حساس خواهد بود. به همین خاطر، آموزشگاه آزادی پس از اتمام، کارآموزان خود را مورد پشتیبانی قرار می‌دهد. این بدین معنا هست که استادان آموزشگاه آماده پاسخ به هر سوال و اشکالی هستند.

شایان ذکر است که این دوره برای پزشکان و یا داشنجویان پزشکی، بسیار مفید خواهد بود

 

 

اشتراک گذاری

لوگو پرگار وب
طراحی سایت و سئو سایت توسط پرگار وب

باریخت مرجع زیبایی و سلامت بانوان ایران است. برای مشاهده انواع روتین پوستی و همچنین مشاهده بهترین سالن ها و مراکز زیبایی و همچنین مطالب آموزشی زیبایی و آرایشی و بهداشتی به باریخت مراجعه کنید.

چت در واتساپ
1
سوالی دارید؟
سلام چه کمکی میتونیم بهتون کنیم؟